вівторок, 30 грудня 2014 р.

Різдво цілий рік з Аґрафкою: грудень

Привіт!

Як добре, що цей рік нарешті закінчується! Попри погане й найгірше, все ж було і хорошого та найкращого багато-пребагато. Але ресурси людські такі небезмежні... Тож з радістю прощаюсь з 2014 і з новими сподіваннями ступаю у 2015 :) І всім рукодільницям бажаю тільки найкращого у Новому році!!

В Аґрафці триває річний цикл завдань "Різдво цілий рік" - додаємо краси і добра в навколишній світ! Чим більше добра, тим менше місця для всілякого поганого.

 Різдво цілий рік з Аґрафкою


В грудні маємо обов'язковий не елемент, а матеріал - глітер. Це може бути сухий глітер, чи в спреї, пудрі, фарбі, папір з глітером... будь-що!

Я трішки побавилась - поєднала сухе тиснення з гарячим - пройшлась по папці чорнилом для ембосингу, витиснула візерунок, а тоді на клейку пудру для тиснення приклеїла глітер. До такого синього візерунку дуже пасував би напис з серії "Свята ніч", якраз знайшовся папірчик з глітером (у блискучому завданні основного матеріалу не буває забагато))) )


Стрічці теж перепало трохи блиску, і зірочок:)


Насправді завдання вже давненько триває, це я тільки-но до блогу добралась... Але впевнена, що кілька блискучих робіт знайдеться в арсеналі або задумах кожної рукодільниці, тож приєднуйтесь;)

Гарного свята і чудового настрою!!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Дякую за ваші коментарі! Дуже люблю їх читати:) Не забувайте покритикувати;)