пʼятниця, 19 червня 2015 р.

Півперлинки на льоні

Привіт, дівчатка рукодільниці!:)

Ми нарешті завершили підготовку до школи, і маю надію, що вдасться частіше творити, а отже і з'являтись у блозі. А поки лише гуляю по ваших блогах і надихаюсь красою, яку ви створюєте:)

Сьогодні в Аґрафці стартувало червневе завдання серії Різдво цілий рік, а отже є нагода освіжитись в спекотні літні дні:)
Обов'язковими елементами є Півперлинки (або дотси).

І навіть в такі нечасті моменти творчості мене тягне до експериментів. Цього разу я прошила на машинці канапку з червоного льону, білого фетру, паперу, і шматочку оверлею зі сріблястими сердечками Lesia Zgharda. На льон нанесла пасту через трафарет Скрап-студії З любов'ю. На тег присіла тільдо-пташка, а де пташка, там і пір'ячко... і отак все закрутилось знову навколо традиційної різдвяної палітри:)


Маю намір якось викроїти хвильку і сфотографувати всі теги і листівочки, які я робила для цих різдвяних завдань. А якщо врахувати, що завдання триватимуть як мінімум до самого Різдва, то виглядає на те, що авральна підготовка в грудні місяці мені не загрожує - і це дуже круто!!


Не забувайте про наш красивий банер;)Бажаю всім вам, любі, натхненного літа, і, звичайно ж, дуже чекаємо ваших неймовірних творінь і в завданнях блогу Аґрафки!!


2 коментарі:

Дякую за ваші коментарі! Дуже люблю їх читати:) Не забувайте покритикувати;)