четвер, 24 грудня 2015 р.

Результати блог-хопу "Магія свят"

Вітання, скрапмайстрині й скрапмайстри!:)

Сьогодні ми з дівчатками-дизайнерами дружно підводимо підсумки по блог-хопу, який спільно проводили команда магазину Аґрафка та команда українського виробника чипборду Вензелик.

Спочатку хочу подякувати всім вам за теплі слова і компліменти, а також за підписку! Хоч і не часто, проте старатимусь тішити вас чимось цікавим і красивим, і намагатимусь незабаром зазирнути в гості:)

Визначати переможця завжди хвилююче, мене зрозуміє кожен, хто хоч раз розігрував подаруночки. Проте і дуже приємно, адже це чудова можливість подарувати радість і позитивні емоції. Саме тому ми з дівчатками так любимо блог-хопи і всіляко підбиваємо на них виробників та магазини;)

В моєму блозі без зайвих слів рендом вибрав коментар під номером...


його написала Алёна Шевченко! Вітаю сердечно!!
Разом з святковими привітаннями від мене ти отримаєш чудові чипборди Вензелика!Напиши, будь ласка, свою адресу на пошту irasoniachnaсобачкаgmailкрапкаcom

А ще найновіші улюблені чипборди Вензелика можна хоч вже вибрати в Аґрафці! Рекомендую всім:)

І тепер запрошую вас до блогів Аґрафки і Вензелика дізнатись імена щасливиць, які отримають подарункові сертифікати!


І ще раз хочу подякувати за теплі слова, рішучість і витривалість кожній і кожному з вас! Обійти таку величезну кількість блогів - це реальний подвиг (перевірено на собі))). Нехай ці риси допоможуть вам досягати омріяних цілей - життєвих і творчих!!!

п.с. Наталю, "глазур" я робила за допомогою білого контура, придбаного давним-давно в магазині для художників. Думаю, що з дотсами Фабрики Декору мав би вийти не гірший результат)

9 коментарів:

  1. Іринко, дякую за розіграш, вітання переможниці)

    ВідповістиВидалити
  2. Simply wish to say the frankness in your article is surprising.

    ВідповістиВидалити
  3. Добрый день, напишите пожалуйста свою почту, хотим предложить сотрудничество.

    ВідповістиВидалити

Дякую за ваші коментарі! Дуже люблю їх читати:) Не забувайте покритикувати;)