четвер, 24 січня 2013 р.

5-й етап СП з Евгенією Петцер/14.02.

Ура, на цьому етапі я не стрибаю в останній вагон;) Аж незвично)))
Тема не оригінальна, що не завадило Жені створити зовсім нестандартну валентинку.
Ура, на этом этапе я не прыгаю в последний вагон;) Даже непривычно)))
Тема не оригинальная, что не помешало Жене придумать совсем нестандартную валентинку.


Я, хитрюжка така, захотіла її зліфтити, точніше не листівку, а палітру, але... нічого в мене не вийшло(( Точніше щось вийшло, але явно не ліфтинг)) Ніякої ніжнятинки, насичені темні кольори, сама ще не зрозуміла, як я до неї ставлюсь... Але так як нічого іншого зелено-фіолетового зараз мені не світить, а про інші кольори навіть думати не хочу, вона буде моїм кандидатом в проекті:)
Я, хитрюжка такая, захотела её слифтить, точнее не открытку, а палитру, но... ничего у меня не получилось(( Точнее что-то получилось, но явно не лифтинг)) Никакой нежности, насыщенные тёмные цвета, сама еще не понимаю, как я к ней отношусь... Но так как ничего другого зелёно-фиолетового мне сейчас не светит, а о других цветах даже думать не хочу, она будет моим кандидатом в проекте:)


Обов'язковими умовами цього разу є фарби або спреї та сердечко.
Сердечка і фіолетові бризки ви бачите, а спрей perfect pearls краще видно тут:
В этот раз обязательно надо использовать краску или спреи, и сердце.
Сердечки и фиолетовые брызги вы видите, а спрей perfect pearls лучше видно на этом фото:


В создании открытки очень помог Cкетч №1 от блога ScrapCraft, отзеркаленный

Ось такий я невдалий ліфтер)) Приєднуйтесь до проекту, направду можна багато чого навчитись, от і цього разу я використала кілька Женіних "прийомчиків" - сподобались:) А що вже говорити про натхнення після перегляду процесу;)
Вот такой я лифтер-неудачник)) Присоединяйтесь к проекту, в самом деле можно много чему научиться, вот и в этот раз я использовала некоторые "приемчики" Жени - понравились:) А что уж говорить о вдохновении после просмотра процесса;)

Гарного січневого дня!:) / Отличного январского дня!:)

21 коментар:

 1. Клас! Іринко, мені дуже подобається! Приваблюють саме ці кольори, небанальні) Трішки втомилася від рожевих валентинок, а ось ця саме те, що треба))))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доречі, ліфтити я теж не вмію, була одна спроба і та невдала, все одно свого додала, не витримала)))

   Видалити
  2. Людо, я дуже рада, що тобі сподобалась:) А ліфтити дійсно не надто просте заняття, проте інколи цікаве і корисне, для мене, принаймні))

   Видалити
 2. А я люблю ліфтити, особливо коли творча криза.
  Мені сподобалася твоя листівка. Тег такий класний вийшов, і пташки дуже милі.

  ВідповістиВидалити
 3. Мені дуже сподобався Твій варіант валентинки. Цей фіолетовий надає листівці глибини і насиченості. Думаю вона буде в Топі

  ВідповістиВидалити
 4. Сташенно сподобалася! Така класна! Такий об`ємчик - ммм...

  ВідповістиВидалити
 5. Не знаю який з тебе там ліфтер (хіхі), а листівка дуже приємна і незвичайна (зелений і коричневий ?! і фіолетовий?!) Колись швиденько, де взяла той скотч з пташками і нотами, я за нього половину своїх скрапзапасів віддам

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Валю, то не коричневий, а якийсь брудно-фіолетовий, важко його передати на фото... А ти скотч-маніяк, виявляється;)) Я ще восени купувала тут, ледве вхопила по рулончику, добре, що на розсилку була підписана)

   Видалити
  2. А може підкинеш назву бренду?

   Видалити
  3. Уявлення не маю(( Вони без упакування прийшли, та й в тому магазині нічого про бренд не згадується, може підпільний який?..

   Видалити
  4. Ото ж тот й воно,ю що ніде не можу найти назву бренду :-(

   Видалити
 6. Мені також дуже сподобалась листівочка. Хоча кольори і насичені такі, досить таки темні, але вдале поєднання.

  ВідповістиВидалити
 7. Очень классная! У тебя тоже получилось нестандартно и креативно! А слифтить палитру легко - посмотри какого цвета больше? С пожеланиями вечного вдохновения и удачи в конкурсах, ScrapCraft.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Аня, спасибо большое за теплые слова и подсказку!:) Вот вроде и помнила о светлом пространстве, но как-то не сложилось с ним в процессе, а потом и позабылось)) Учиться мне еще и учиться:)

   Видалити
  2. Можно я не буду на украинский переключаться ?) Хорошие работы, цвет очень нравится, да все, собственно, нравится. И хорошо, что наш скетч использовали ) ScrapCraft

   Видалити
  3. Аня, спасибо за теплый комментарий!!:)

   Видалити

Дякую за ваші коментарі! Дуже люблю їх читати:) Не забувайте покритикувати;)