субота, 13 липня 2013 р.

Блокнотик мрій. Частина І

Привіт!! Як ваше скрапове літо?:)

Моє в червні скористалось шаленою знижкою в Аґрафці на старенькі колекції Glitz і тепер руці роблять блокнотик. Таке ніжно-мрійливе творіння, напевно для юної дівчини:)

В основі колекція Hello Friend. Поки що готую розділювачі, і щоб не робити пост з купою фото, викладу їх за кілька разів, по ходу створення))

Розділювачі всі різні, стараюсь різні техніки допасовувати, щось вдається, щось не дуже, але хочу зробити саме таке різноманіття.

Отож, перші два як близнючки)) Ембосинг різними пудрами і штампування.Наступним власне не дуже задоволена, пробувала через маску нанести чорнило - можливо слід було лайнером навести лінії додатково, але тепер здається це запізно робити, бо зверху вже купа інших штампів. Те чорнило було ще й заяскраве, тож рятувала ситуацію білим кольором поверх)) Зі штампиків вийшов мікс - і Прима, і Штампувальня, і навіть Терезу Колінз додала)
Згадала, що треба ще шнурівочку зав'язати))Тепер ось такий "конвертик" для фото. Ґумові штампи Glitz для мене поки загадка - пробувала підібрати чорнило, в результаті щось таке цікаве вийшло, що вирішила додати ембосинг, вийшла така чудернацька купка полароїдних знимок... Фото в "конверті" триматимуть зірочки, так як ширина блокноту 15,3см, тож для фото 10х15 ні склеїти, ні прошити варіанти не підійшли(
Цікаво тут так вийшло - поєднались Glitz, Studio Calico, MME, Prima, Teresa Collins, Axent i Freckled Fawn - пришпильно))Ще ось такий є. З саморобною кружечковою гірляндою. Наліпки ММЕ.


І на завершення маленький конвертик. Він купований, лише цвяшок-серденько додала.


Стараюсь робити розділювачі не об'ємними, для зручності нотування.
Це довільний порядок фото, вже при збиранні блокноту докупи буду впорядковувати:)
Ось така ніжнулька зараз в процесі:)

Гарних вихідних! Навіть якщо і домашніх (через погоду;))

6 коментарів:

 1. Дуже файні:) Такі ніжні і незвичні!

  ВідповістиВидалити
 2. Моє скрапове літо сказало, що баланс картки нуль гривень, тому до скрап-крамниць мені не можна)))
  А кольори надзвичайні!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ооо, сподіваюсь, що це ненадовго:) Дуже дякую, Людо!

   Видалити
 3. Какое все нежное и приятное! =)

  ВідповістиВидалити

Дякую за ваші коментарі! Дуже люблю їх читати:) Не забувайте покритикувати;)